Milan


Mediolan odwiedziliśmy jakiś rok temu, zakochaliśmy się w nim oboje i postanowiliśmy, że wrócimy   do niego przy najbliższej okazji ... i tak zrobiliśmy. Miasto posiada swój cudowny klimat, którym nie da się nie zakochać. Spędziliśmy tam "weekend" łapiąc tanie linie lotnicze, dzięki nim zaczął się on w czwartek i skończył w sobotę. Wszystkim planującym taki wypad, polecam sprawdzić mniej typowe daty, aby móc obniżyć koszty wyjazdu. Nie będę dużo mówić polecam Wam obejrzenie naszej video relacji z wyjazdu (najlepiej w wersji HD). Tym razem szukaliśmy mniej turystycznych miejscu, bardziej klimatycznych. Jednego z wieczorów znaleźliśmy cudowną włoską restauracje z cudownym klimatem i pyszną kuchnią, zdjęć nie zrobiliśmy ale jeśli macie okazję być w Mediolanie nie możecie pominąć tego adresu na kolację - La Brisa, via Brisa 15

                                                                           Instagram

 


You Might Also Like

7 komentarze

 1. Nigdy nie byłam w Mediolanie, ale na pewno jest to jedno z tych miejsc, które koniecznie muszę odwiedzić. Ciesze się, że mieszkam w takich , a nie innych czasach i mam tyle możliwości. Zamierzam korzystać, zwłaszcza teraz, kiedy jestem jeszcze młoda :)

  http://p-ann.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Mediolan to przepiękne miejsce :) Niestety nigdy w nim nie byłyśmy , ale na pewno kiedyś się wybierzemy ;3

  Pozdrawiamy gorąco, BLIŹNIACZKI <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie byłam w Mediolanie. Dla mnie najpiękniejszym miastem w którym się zakochałam był Rzym. Ale wszystko jeszcze przede mną i może znajdę lepsze miejsce aby się zakochać :)

  http://poradypartnerskie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Kocham takie tanie wypady na kilka dni!

  OdpowiedzUsuń
 5. Bylismy i bardzo milo wspominamy. Zwlaszcza Mediolan noca :)

  OdpowiedzUsuń
 6. zazdroszcze! chetnie bym sie tam wybrala :)

  OdpowiedzUsuń

Cenie sobie konstruktywną krytykę, jak i miłe uwagi
Każdy komentarz mile widziany.

Flickr Images